• Tasuta transport alates 65 eurost

Sojavaha Nature Wax C-3 1 kg

8,50 €

Nature Wax C-3 on looduslik taimne sojavaha ning valmistatud sojaubadest. See on mõeldud anumasse valatud küünalde ning  aroomitablettide valmistamiseks. 

 

 

Nature Wax C-3 haakub hästi anumatega, vaha enda loomulik aroom haakub hästi nii küünlaaroomide kui ka eeterlike õlidega ning sellel on pehme kreemikasvalge välimus.

Sojavaha sulamistemperatuur on umbes 45 - 50° C.

Optimaalne valamistemperatuur  peaks jääma  60 - 70 ° C vahele.

Ei ole soovitatav vaha sulatamisel üle etteantud temperatuuri kuumutada selle parimate füüsikalis -keemiliste omaduste kadumise tõttu. Liigne kuumutamine (ülekuumenemine) võib põhjustada vaha pragunemist valmis küünldes või põhustada värvimuutust. Sellised muudatused ei mõjuta küünla kvaliteeti selle kasutamise tõhususe osas, vaid ainult esteetilist väljanägemist.  

Lõhnaküünaldele võite lisada eeterlikke õlisid või spetsiaalseid küünlaaroome- soovitatud lisatud lõhnaaine kogus on kuni 7-8 % küünla kogukaalust.

Värvainetena sobivad kasutada nii loodusliku vaha baasil toodetud värvained kui ka parafiinküünaldele mõeldud küünlavärve.

Sojavaha on odavam, kuid väga väärtuslik alternatiiv mesilasvahale.

NB! Meie soovitused ei ole lõplikud retseptid. Enne küünalde müüki või kinkimist tuleb teha testid erinevate tahtidega .  Seebisahtel.ee ei vastuta lõpptoote eest! 

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

Sarnased tooted