• Tasuta transport alates 60 eurost

Rapsivaha 1 kg

8,20 €

Naturaalne rapsi küünlavaha 9512, küünalde klaasi ja anumatesse valamiseks. 

 

Värvus: valge helekollase tooniga

Lõhn: neutraalne

Päritolu: Euroopa / Saksamaa

Sulamistemperatuur: 52 ° -56 ° C

Kasutamine: Klaasides ja anumates olevate küünalde valamiseks.

Rapsivaha 9512 on hoolikalt valitud segu osaliselt tahkestunud rapsiõlist, mis sobib kasutamiseks küünalde valmistamise materjalina - eriti klaasides või anumates olevate küünalde jaoks. Põlemiskäitumine sama mis parafiinist küünalde puhul, kui kasutate taimeõlidele kohandatud tahte. Rapsivaha 9512 saab värvida värvainete lisamisega; saadud toonidel on portselanilaadne pastelsetes toonides välimus. Värvide stabiilsust tuleb alati kontrollida. Vahal on äärmiselt hea lõhnaainete säilimisvõime, mille abil on võimalik saavutada väga täiusliku aroomi kogu põlemise jooksul. 

Rapsivaha 9512 on taimne, looduslik ja biolagunev ning vastab REACH-määrusele (REACH on Euroopa Liidu määrus kemikaalide registreerimise, hindamise, autoriseerimise ja piiramise kohta). Rapsivaha ei sisalda geneetiliselt muundatud ega ohtlikke aineid ning seda EI ole loomadel katsetatud.

Aroomiõlide taluvus 6-12%

Ei ole soovitatav vaha sulatamisel üle etteantud temperatuuri kuumutada selle parimate füüsikalis -keemiliste omaduste kadumise tõttu. Liigne kuumutamine (ülekuumenemine) võib põhjustada vaha pragunemist valmis küünldes või põhustada värvimuutust. Sellised muudatused ei mõjuta küünla kvaliteeti selle kasutamise tõhususe osas, vaid ainult esteetilist väljanägemist.  

NB! Meie soovitused ei ole lõplikud retseptid. Enne küünalde müüki või kinkimist tuleb teha testid erinevate tahtidega .  Seebisahtel.ee ei vastuta lõpptoote eest! 

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

 

Sarnased tooted