• Tasuta transport alates 60 eurost

Rapsivaha 1 kg

7,90 €

Naturaalne rapsivaha küünalde klaasi ja anumasse valamiseks. Värvuselt õrnalt kreemikas, neutraalse lõhnaga. Sobib ka aroomitablettide valmistamiseks.

 

 

 

Rapsi küünlavaha 9512.

Sulamistemperatuur: 52 ° -56 ° C

Rapsivaha 9512 on hoolikalt valitud segu osaliselt tahkestunud rapsiõlist, mis sobib kasutamiseks küünalde valmistamise materjalina - eriti klaasides või anumates olevate küünalde jaoks.

Rapsivahast küünalde valmistamisel kasutage taimeõlidele kohandatud tahte. Rapsivahast küünaldele sobivad jämedamad tahid kui sojavahast küünaldele sama läbimõõduga anumate puhul. Meie kasutame  6 cm läbimõõduga anumale Stabilo 22 tahti.

Rapsivaha 9512 saab värvida värvainete lisamisega; saadud toonidel on portselanilaadne pastelsetes toonides välimus. Värvide stabiilsust tuleb alati kontrollida. Vahal on äärmiselt hea lõhnaainete säilimisvõime, mille abil on võimalik saavutada väga täiusliku aroomi kogu põlemise jooksul. Toode vastab Euroopa direktiivide ja riiklike määruste nõuetele nimetatud kasutusalade kohta. Soovi korral küsige lisateavet.

Ei ole soovitatav vaha sulatamisel üle etteantud temperatuuri kuumutada selle parimate füüsikalis -keemiliste omaduste kadumise tõttu. Liigne kuumutamine (ülekuumenemine) võib põhjustada vaha pragunemist valmis küünldes või põhustada värvimuutust. Sellised muudatused ei mõjuta küünla kvaliteeti selle kasutamise tõhususe osas, vaid ainult esteetilist väljanägemist.  

Lõhnaküünaldele võite lisada eeterlikke õlisid või spetsiaalseid küünlaaroome- soovitatud lisatud lõhnaaine kogus on kuni 6-12 % küünla kogukaalust.

Värvainetena sobivad kasutada nii loodusliku vaha baasil toodetud värvained kui ka parafiinküünaldele mõeldud küünlavärve.

Päritolu: Euroopa / Saksamaa

 

Sarnased tooted