• Tasuta transport alates 65 eurost

Magusa mandli õli 200 ml

4,95 € 5,50 €

Tänu kasulike koostisosade sisaldusele aitab magusa mandli õli nahka niisutada, rahustab ärritusi ja toetab võitlust naha vananemise vastu.

 

INCI: Prunus armenica oil

Igapäevases hoolduses sobib magusa mandli õli suurepäraselt tulevastele emadele või inimestele, kes võitlevad venitusarmide, naha lõtvuse või pingulduse puudumisega, kuna see silub ja toniseerib nahka. Magusa mandli õli tuntakse peamiselt sensatsioonilise pehmendajana ja sobib väga hästi ka inimestele, kellel on kuiv, kahjustatud nahk, mis vajab niisutamist, nii et allergikud ja tundlikud inimesed peaksid seda hindama .

Tänu kasulike koostisosade sisaldusele aitab magusa mandli õli niisutada, rahustab ärritusi ja toetab võitlust naha vananemise vastu.
Magusa mandli õli kuulub kuivade õlide rühma , on peaaegu lõhnatu, rikas valkude, mineraalsoolade, A-, E-, D- ja B-vitamiinide ning suures koguses linool- (20-30%) ja oleiinhappe (60-60%) poolest. ) happed. 70%). Mandliõli võib lisada kosmeetikatoote ja seepide koostisesse, et nende toodete omadusi rikastada.
Õli võib hõõruda ka juukseotstesse , masseerida kogu kehale , samuti küünenahadele , et need oleksid pehmed ja küüned ei lõheneks.
Magusa mandli õli sobib suurepäraselt ka rasedate naiste naha masseerimiseks - õli muudab naha venituskindlamaks ja hoiab ära venitusarmide tekke.

 

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

 

 

 

Sarnased tooted