• Tasuta transport alates 60 eurost

Teeküünalde valmistamise komplekt

20,90 €

Tee ise sobiva aroomiga ja värvivalikuga teeküünlad. Meie oleme selleks kokku pannud komplekti, kust leiate kõik vajaliku teeküünalde valmstamiseks.

 

Komplektis on 350 grammi sojavaha Nature Wax C-3, 10 tükki plastikust südamekujulist teeküünlatopsi, 10 tükki alumiiniumist ümmargust teekünlatopsi, 20 teeküünlatahti, kaks 15 ml küünlaaroomi omal valikul Seebisahtli küünlaaroomide valikust  ja 2 erinevat küünlavärvi omal valikul Seebisahtli küünlavärvide valikust. Komplektiga kaasas on eestikeelne õpetus.

Oma  küünlaaroomi ja küünlavärvide valikust saad meile teada anda jõudes ostukorvi, seal on lahter "Kommentaarid".

Teeküünalde valmistamine on imelihtne. Kui Sa ei ole küünalde valmistamisega enne kokku puutunud, on teeküünlad suurepärane võimalus alustamiseks. 

Vala vaha sobivasse anumasse ning sulata veevannil sobiva temperatuurini, 60 - 70 ° C vahele. Sobiva kannu leiad siit.Seni kuni vaha sulab , saad ette valmistada küünlatopsid, asetades nendesse küünlatahid. Küünlatahid tuleb asetada topsi keskele, tahtide kinnitamiseks on mugav kasutada kahepoolset teipi.

Ettenähtud temperatuurini sulatatud vahale lisa küünlavärv - saad ise valida, kas soovid intensiivsemat või mahedamat värvitooni. Sega hoolikalt, et värv sulaks ja jaguneks ühtlaselt küünlavahas.

Seejärel lisa vahale küünlaaroom - tootjapoolne soovitus on lisada sojavahale Nature Wax C-3-le  küünlaaroomi 7-8 % küünla kogukaalust. Sega õrnalt kuni 2 minutit, et küünlaaroom jaguneks ühtlaselt küünlavahas.

Vala vaha teeküünlatopsidesse ja lase enne küünalde põletamist vahal taheneda umbes ööpäev. Soojas vahas võivad külgede poole vajuma hakata küünlatahid - seni kuni vaha ei ole veel tahenenud, on võimalik küünlatahti sättida nii, et see jääks püstisesse asendisse küünlatopsi tsentrisse.

Head katsetamist!

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

 

 

 

 

Sarnased tooted