• Tasuta transport alates 60 eurost

Seepide valmistamise komplekt

22,90 €

Tee ise endale valmisseebimassist toredad seebid. Meie oleme selleks kokku pannud vahva komplekti, kust leiate kõik vajaliku seepide valmstamiseks.

 

Komplektis on 500 grammi valget seebimassi, 500 grammi läbipaistvat seebimassi, kaks plastikust seebivormi (südamekujulised ja kuubikukujulised), Kuivatatud saialill, kuivatatud roosinupud, kuivatatud lavendliõied, kaks 15 ml seebi valmistamiseks mõeldud aroomiõli Seebisahtli valikust  ja 2 erinevat vedelat kosmeetilist värvi omal valikul Seebisahtli seebivärvide valikust. Komplektiga koos on eestikeelne õpetus.

Oma  aroomiõli ja seebivärvide valikust saad meile teada anda jõudes ostukorvi, seal on lahter "Kommentaarid".

 

Valmisseebimass on suurepärane võimalus algajatele ise  endale meelepärase seebi valmistamiseks. Kõik, mida peate tegema, on sulatada eelvalmistatud seebimass, täiendada  seda oma lemmikvärvide ja -lõhnadega või lisanditega ( kuivatatud saialille kroonlehed) ning valada vormi. Kui olete protsessi selgeks saanud, saate katsetada juba täiuslikemate tehnikatega, nagu erinevad kihid ja mustrid.

Tükeldage seebimass väikesteks ühtlasteks tükkideks ning asetage need kuumakindlasse anumasse. Asetage anum mikrolaineahju ja sulatage seebimassi 30-sekundiliste intervallidena. Iga 30 sekundi järel segage seepi, see tagab ühtlasema sulamise ja väldib ülekuumenemist. Jätkake kuumutamist ja segamist, kuni seebimass on täielikult sulanud.

Lisage sulanud seebmassile vedelat seebivärvi või  kuivatatudlisandeid ja aroomiõli, segage ning valage mass vormidesse. Seebi pinnale võite pihustada isopropüülalkoholi -  see ei lase seebi pinnale tekkida õhumullidel ning seebi pind jääb sile ja ühtlane.

Laske seebimassil vormis tahkuda, olenevalt seebi suurusest, vähemalt 1-2 tundi, seejärel võite seebid vormidest eemaldada. Silikoonvormist on seepi mugav kätte saada. Plastvormi kasutades võite tahkunud seebi koos vormiga mõneks ajaks külmikusse pista, siis saab seebi paremini vormist kätte. Valmis seepe hoidke kuivas ja jahedas.

Enne sõbrale kinkimist võite seebid pakendada kas tsellofaankotikesse või aknaga karbikesse.

Head katsetamist!

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

 

 

Sarnased tooted

18,90 €
18,90 €
7,57 € 8,90 €