• Tasuta transport alates 60 eurost

Männiokka eeterlik õli 15 ml

3,87 € 4,30 €

Männiokka eeterlik õli on antiseptiline, antibakteriaalne, nakkusvastane, sel on valuvaigistav ja soojendav toime. Aroom mõjub ergutavalt ja värskendavalt. 

 

INCI: Pinus sylvestris leaf oil

Männiokka eeterlik õli, mis saadakse hariliku männi okste, käbide ja okaste auruga destilleerimisel. Sellel on värske ja intensiivne aroom. See on imeliselt aromaatne ja tervendav.

100% looduslik männiokka eeterlik õli toetab ülemiste hingamisteede  infektsioonide ravi, on rahustava toimega, leevendab külmetusnähte ja hõlbustab hingamist. Seda kasutatakse sissehingamiseks. Auru sissehingamisel lisandina puhastab see hingamisteid, toimib rögalahtistitena ja võitleb selliste vaevustega nagu köha, kurguvalu, kähedus, siinusprobleemid, nohu.

Männiokka eeterlik õli on antiseptiline, antibakteriaalne, nakkusvastane, valuvaigistav ja soojendav toime. Aitab nakkuste vastu, suurendab keha vastupanuvõimet, avardab hingamisteid.

Intensiivne aroom mõjub väsinud vaimule ergutavalt ja värskendavalt. See stimuleerib vereringet. Tänu soojendavatele omadustele võib see leevendada reuma, artriidi ja müalgia sümptomeid. Kasutatakse ka nahainfektsioonide ja tsüstiidi korral.

Päritolumaa Rumeenia.

 

Seebisahtli e-poest ostetud kauba pakendamiseks kasutatud pakkematerjale on võimalik tasuta tagastada. Sobiva asukoha leiab www.kuhuviia.ee .

 

Sarnased tooted